Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w cyklu Mondo Grand Prix SZS Opolskie. 

Impreza składała się z trzech biegów, których wyniki brane były pod uwagę do klasyfikacji końcowej. Reprezentację naszej szkoły tworzyli:

Julia Matjas, Tymoteusz Gasz, Robert Kudla, Marek Kudla i Łukasz Kudla. 

Znakomite czwarte miejsce w klasyfikacji końcowej wywalczył Tymoteusz Gasz!!!

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w I rundzie Jesiennego Grand Prix Mondo SZS Opolskie.
Rywalizowali  z zawodnikami reprezentującymi szkoły podstawowe z całego województwa opolskiego. 
 
Wyniki pierwszej rundy w wykonaniu naszych zawodników:
Julia Matjas - bieg na 600m - czas: 0:03:19,
Tymoteusz Gasz - bieg na 600m - czas: 0:02:50, 
Robert Kudla - bieg na 600m - czas: 0:03:18, 
Marek Kudla - bieg na 1000m - czas: 0:05:24, 
Łukasz Kudla - bieg na 1000m - czas: 0:05:55,
Szymon Walczyk - bieg na 1000m - czas: 0:06:14,
 
Wszystkim startującym gratulujemy świetnych wyników! 
Zachęcamy wszystkich uczniów klas 3, 4 i 6 do wzięcia udziału w kolejnych rundach biegu. Niezbędnych informacji dotyczących zawodów udziela nauczyciel wychowania fizycznego.

Wzięliśmy udział w Małej Lidze Pływackiej w Zdzieszowicach. Była to I runda zawodów w roku szkolnym 2019/2020. Impreza odbyła się w sobotę i była bardzo mocno obsadzona. Startowali zawodnicy ze Zdzieszowic, Leśnicy, Gogolina, Krapkowic, Kędzierzyna-Koźla, Opola i oczywiście z Januszkowic. Reprezentowali nas Alicja Kapłon, Fabienne Gonska, Julia Matjas, Łukasz Kudla, Marek Kudla i Szymon Walczyk. Pomimo tak silnej konkurencji nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony. Kilkoro z nich ustanowiło swoje rekordy życiowe, a Alicja Kapłon uplasowała się na wysokim 2 miejscu w wyścigu na 25 metrów stylem dowolnym w roczniku 2012. Gratulacje!

W poniedziałek w PSP 2 w Zdzieszowicach odbyły się gminne eliminacje drużynowego tenisa stołowego w ramach Wojewódzkich Igrzysk Dzieci. Nasza szkoła reprezentowana była przez Magdalenę John, Julię Dylewską, Daniela Richtera i Łukasza Kudlę. Dziewczęta zajęły wysokie - 3 miejsce, natomiast chłopcy uplasowali się na 4 pozycji. Gratulujemy!

W sobotę reprezentanci naszej szkoły wystartowali w zawodach Miejskiej Ligi Pływackiej w Zdzieszowicach. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Alicja Kapłon, Julia Matjas, Roxana Zięba, Robert Kudla, Marek Kudla, Łukasz Kudla i Szymon Walczyk. Starty naszych zawodników okazały się bardzo udane.

W sobotę reprezentanci naszej szkoły wystartowali w zawodach Miejskiej Ligi Pływackiej w Zdzieszowicach. Wystąpiliśmy w następującym składzie: Alicja Kapłon, Julia Matjas, Roxana Zięba, Robert Kudla, Marek Kudla, Łukasz Kudla i Szymon Walczyk. Starty naszych zawodników okazały się bardzo udane.

Nasza drużyna piłkarska wzięła dziś udział w Gminnych Zawodach Halowej Piłki Nożnej. Pomimo, iż wystawiliśmy najmłodszą drużynę chłopcy zostawili na boisku dużo zdrowia i zaangażowania. Zajęliśmy ostatecznie 4 miejsce, przegrywając mecze z PSP 2 i PSP3 w Zdzieszowicach oraz remisując z PSP 1 Zdzieszowice. Wystąpiliśmy w składzie: Daniel Richter, Tymoteusz Gasz, Łukasz Kudla, Marek Kudla, Marcin Sulik, Szymon Walczyk, Justin Mika, Paweł Rosół